Fotografia

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

W fotografii liczą się najdrobniejsze szczegóły i to one decydują o poprawności ujęcia. Oświetlenie, ostrość i przemyślany kadr to podstawa dobrych zdjęć.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Nasza firma korzysta z profesjonalnego, niezawodnego sprzętu, co zapewnia najwyższą jakość zdjęć i szybkość działania.

CZAS REALIZACJI

Wiemy jak bardzo jest dla was ważny czas naszych realizacji. Dlatego wasze zlecenia realizujemy w jak najszybszym tempie nie tracąc na najwyższej jakości usług.

PROGRAMY

Bazujemy na profesjonalnych programach do edycji zdjęć takich jak: Adobe Photoshop i Adobe Lightroom To nasze podstawowe oprogramowanie, które znamy od A do Z.

Fotografia PRODUKTOWA


Zdjęcia produktów


Stwórzmy profesjonalne zdjęcia Twoich produktów.
W fotografii produktowej istotne jest aby pokazać cechy danego produktu – kształty, kolor, fakturę i funkcje. Klasycznym zdjęciem produktowym jest fotografia produktu na białym tle, w zależności od życzenia klienta, z cieniem, odbiciem lub bez żadnych z tych opcji. Drugim rozwiązaniem jest zdjęcie w ekspozycji.
 
 

Czy wiesz, że?

81%%

Konsumentów


podczas zakupu kieruje się zdjęciami produktu?

Fotografia REKLAMOWA


Zdjęcia reklamowe


Stwórzmy profesjonalne zdjęcia reklamowe Twoich produktów.
Oryginalny pomysł i najlepsze wykorzystanie produktu w stosunku do ekspozycji, oświetlenia i stylizacji. Zdjęcie reklamowe ma na celu ukazanie produktu z jak najkorzystniejszej strony. Wyróżnij się spośród innych marek za pomocą naszych zdjęć!

Fotografia ARCHITEKTURY


Zdjęcia wnętrz


Stwórzmy profesjonalne zdjęcia Twojego obiektu.
Przedstaw Twój obiekt z jak najlepszej strony, nie ważne czy to mieszkanie, domek jednorodzinny czy nawet cały budynek. Przedstawimy go z najlepszej strony i w najlepszym wydaniu!