Video reklama? Świetny pomysł!

Poznaj możliwości filmów promocyjnych! Reklamować można nie tylko produkty typowo konsumenckie – zareklamować można również nietypową usługę lub całą firmę. Krótki film prezentujący lokalny biznes z pewnością wzbudzi zainteresowanie Twoich potencjalnych odbiorców.Video w social media

Korzyści jest wiele:


atrakcyjna forma zwiększająca zaangażowanie odbiorców
film jest łatwy do przekazania w internecie
realizacje filmowe zwiększają wiarygodność marki
materiały audiowizualne silniej zapadają w pamięć
Budowanie wizerunku nowoczesnej i profesjonalnej firmy

Małe zasięgi?

Video jest świetnym rozwiązaniem! Posty zawierające video jednoznacznie górują nad innymi formami treści w postach, wyprzedzając zdjęcia oraz statusy.

Prowadzisz stronę na facebook'u?

Świetnie! Wideo na Facebooku wciąż rośnie w siłę. Jest ono obecnie jedną z najpopularniejszych i najefektywniejszych form dystrybucji treści.

Dla kogo?Sklep


Restauracja/
Kawiarnia


Transport


Korporacje


Przemysł


I wiele innych!


Nietuzinkowe ujęcia z powietrza

Ujęcia wykonane za pomocą drona charakteryzują się niezwykłą siłą przebicia w gąszczu innych ujęć – są zwykle najlepiej zapamiętywanymi przez widzów obrazami. Ich monumentalny charakter skutecznie podkreśla siłę oraz piękno filmowanych obiektów – mogą to być budynki Twojej siedziby, albo event pokazany z powietrza. Nadają się również znakomicie do filmowania natury i pejzaży. Może chcesz pójść z nami krok dalej i pokazać swoim klientom przestrzeń swojej hali produkcyjnej z pod sufitu? Niezależnie, czy będziesz chciał wykonać zwykłe zdjęcie, krótki film, taki punkt widzenia na pewno zrobi wrażenie na Twoich klientach!


Zawsze z chęcią doradzimy: +48 882 117 043